Krótki film o podświadomych motywacjach, które mają największy wpływ na twoje życie cz. II

Póki żyjesz nieświadomie, uciekasz przed opacznie pojmowaną nieprzyjemnością i gonisz za pozorną przyjemnością. Niezależnie od tego, czy się z tym zgadzasz, czy nie – póki żyjesz nieświadomie twoja podświadomość decyduje o tym co myślisz, co w związku z tym czujesz, jak w oparciu o te emocje reagujesz, jakie ścieżki dostrzegasz, jakie podejmujesz decyzje, co cię spotyka i co robisz z tym, co cię spotkało.

Rozwijając własną świadomość uwalniasz się od tego ograniczenia przyjemność – nieprzyjemność i zaczynasz kierować się zupełnie innym kryterium. Pytasz się: czy to jest ze mną spójne? Jeśli tak, to idziesz za tym i wtedy wygrywasz, jesteś prawdziwie wolnym człowiekiem, spełniasz się, realizujesz swój potencjał, wzrastasz, naturalnie doświadczasz swojego indywidualnie pojętego sukcesu.

Jeśli zastanawiasz się dlaczego nie udaje ci się osiągać tego, na czym myślisz że ci zależy… Jeśli nie jesteś zadowolony z pieniędzy jakie zarabiasz, albo jesteś zadowolony i zastanawiasz się dlaczego zadowala cię tak niewiele… Jeśli zdaje ci się, że wiesz co jest powodem twoich trudności, albo nie masz pojęcia skąd biorą się te wszystkie przeszkody, na jakie natrafiasz w swoim życiu osobistym lub zawodowym… Jeśli myślisz, że tak już musi być, że takie jest życie… – to zapraszam do obejrzenia filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=9Twknl_-Eb8

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s